Muzikiniai mokinių džiaugsmai

2022 m. gegužės 1 d. Pivašiūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyko mokinių literatūrinis – muzikinis sveikinimas ,,Tau, mamyte“, skirtas brangiausiam žmogui – mamai. Programoje skambėjo akordeono muzika, kurią atliko Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Pivašiūnų muzikos skyriaus moksleivė Brigita Sapatkaitė. Pivašiūnų gimnazijos mokiniai, kurie ruošęsi Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui skyrė daug gražių sveikinimų mamoms ir močiutėms.

Moksleivius paruošė Pivašiūnų gimnazijos tikybos mokytoja Alma Vaištarienė ir Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokytoja Laimutė Aleksiupienė.

Konkursas "IN CORPORE 2022"

Nesvarbu, kur muzikuoti - savam krašte ar svetur. Vaikams visur galime suteikti laimę ir džiaugsmą. Daria Barkauskas akordeonu muzikuoti išmoko Ukrainoje (mokytoja Алла Хареновна). Jos atliekama pjesė akordeonu, video įrašu buvo nusiųsta dalyvauti II-ame respublikiniame virtualaus jaunųjų atlikėjų konkurse ,,In Corpore 2022“, kurį organizavo Gargždų muzikos mokykla. Šiais metais konkurse dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Tokioje gausoje atlikėjų kompetentinga vertinimo komisija – LMTA profesorius Eduardas Gabnys; LMTA docentė Irena Pečiūrienė; LMTA pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros docentas Rimvydas Savickas; LMTA lektorė, Eduardo Balsio menų gimnazijos mokytoja Lina Marija Songailė; Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mokytoja metodininkė Angelė Alšauskienė. Daria Babrauskas skyrė antros vietos Laureatės diplomą.

Daria dalyvavo ir festivalyje kurį organizavo Alytaus muzikos mokykla, tai XI Dzūkijos krašto stygininkų festivalis-maratonas ,,Archinfesta“, kurio tikslas – ugdyti moksleivių artistiškumą, pilnavertiškumą, pasitikėjimą savimi. Į festivalį buvo kviečiami mokiniai, muzikuojantys įvairiais instrumentais solo ir įvairių sudėčių ansambliai. Festivalio-maratono solistų pasirodymai buvo galimi: kontaktiniu ir virtualiu būdu. Daria atliekama pjesė akordeonu Roman Bažilin. ,,Petruška"(mokytoja Алла  Хареновна) buvo pateikta stebėti nuotoliniu būdu. Festivalio-maratono dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Mokytoja Alma Vaištarienė, mokytoja Laimutė Aleksiupienė

Bendra nuotrauka